רצפות אפוקסי

עיקרי הדברים:

 

בין כל פתרונות הריצוף הקיימים היום, וקיימים לא מעט פתרונות ריצוף, רצפות אפוקסי הוא כנראה הפתרון שזוכה לצמיחה הגבוהה ביותר ולפופולאריות הגבוהה ביותר, אם כי בשלב זה אפשר למצוא אותו בבתים מעוצבים בלבד, בבתים שהשקיעו מחשבה רבה בכל אלמנט בבית, ובטח ובטח ברצפה. מדוע הרצפה כל כך חשובה לעיצוב הבית? מה הופך את האפוקסי לפתרון ריצוף אפקטיבי? מה הופך אותו לפתרון ריצוף לבתים מעוצבים? את התשובות על שאלות אלו תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

חשיבות הרצפה בעיצוב הבית

עולם העיצוב ובכלל זה גם עולם עיצוב הפנים, הוא עולם שמבוסס על עקרונות מקצועיים. בניגוד לתפיסה הרווחת ולפיה עיצוב הוא בעיקר עניין של כישרון וטעם אישי, האמת לא יכולה להיות רחוק יותר מכך. עיצוב הוא תחום מקצועי מאוד שחייב להתנהל על פי עקרונות מקצועיים שפותחו לאורך ההיסטוריה האנושית ומשרתים אותנו היום בצורה נהדרת. אחד מעקרונות העיצוב הללו אומר את הדבר הפשוט הבא: ככל שפני השטח של משטח כלשהו גדולים יותר, כך ההשפעה העיצובית שלו תהיה גדולה יותר.

לצורך המחשה, קירות הבית שלכם הם האלמנטים בעלי שטח הפנים הגדול ביותר בבית כולו ובכל חדר או אזור של הבית. בהתאם לכך, צביעה מדויקת ונכונה בגוון המתאים של קירות הבית, יכולה לבדה להפוך את הבית שלכם לבית מלא אווירה וחיוניות. מן הצד השני, בחירה לא נכונה של הצבע או ביצוע לא מקצועי של הצביעה, יכולים להפוך את הבית שלכם למקום שהכי לא נעים להיות בו. דברים אלה נכונים כמובן גם לרצפת הבית שהיא האלמנט השני בגודלו אחרי הקירות. השפעתה של הרצפה על עיצוב הבית שלכם, על האווירה בבית ועל החיוניות שלו היא דרמטית ולכן נחשבת הרצפה לאלמנט עיצוב בעל חשיבות ראשונה במעלה.

 

 

מה הופך את הרצפות אפוקסי לפתרון ריצוף אפקטיבי?

רצפות אפוקסי לעסקובכן, אפוקסי הוא חומר פולימרי נוזלי שמתקשה והופך למוצק לאחר שמערבבים אותו עם חומר מקשה ייעודי. אז קודם כל ברמת הביצוע, במקום להגיע עם פלטות ענקיות של אריחי ריצוף, לחתוך כל אריח ואריח, להניח כל אריח ואריח ואחר כך גם לסתום את החריצים בין האריחים, רצפות אפוקסי מגיעות אל הבית שלכם בתוך דליים. כל מה שצריך הוא לבצע את הערבוב הנדרש עם החומר המקשה ועם הגוונים הנדרשים על פי העיצוב שאתם בוחרים לעצמכם ולמרוח את האפוקסי על גבי המשטח. האפוקסי מעצמו מתיישר בצורה ישרה ואחידה על פני השטח ואיש המקצוע רק צריך לפלס אותו. נמשיך בכך שהאפוקסי הוא חומר מאוד חזק ומאוד עמיד, בעל מקדם אלסטיות גבוה שמונע חשש להיסדקות  או שברים ולמעשה יכול לשרת אתכם לאורך עשורים שלמים ממש במראה המקורי שלו.

 

מדוע רצפות אפוקסי נחשבות לפריט עיצוב?

ובכן, כל ריצוף נחשב לפריט עיצוב אבל כן, רצפות אפוקסי נחשבות לטופ של העיצוב. הסיבה לכך היא שבאמצעות אפוקסי ניתן ליצור אפקטים עיצוביים מדהימים ומרהיבים ביופיים, שאותם לא ניתן ליצור באף צורה אחרת. כך למשל, תוכלו לרצף את הבית שלכם באפוקסי שקוף כשמתחתיו תוכלו לפזר מה שתרצו: דוגמאות גרפיות מודפסות שהופכות לתלת ממד לאחר יישום האפוקסי, גופי תאורה, פריטים שונים מהטבע או כל פריט אחר שעולה בדמיונכם. תוכלו לבחור דווקא באופציה של רצפות אפוקסי בגוון אחד אטום או בשילוב של מספר גוונים לבחירתכם, או בשילוב של מספר גוונים ומריחת האפוקסי בצורה כזאת שיוצרת דוגמאות עיצוב יפהפיות על פני הרצפה. ללא ספק, פריט עיצוב שיכול לעשות עבורכם את כל עבודת העיצוב של הבית כולו.

למידע נוסף פנו אלינו  – המרכז לרצפות אפוקסי.

073-3753312