אודות

המרכז לרצפות אפוקסי

אם אתם מתלבטים סביב מספר אפשרויות שונות של ריצוף לבית או למשרד, אתם רוצים בהחלט לבדוק את האופציה של רצפת אפוקסי. מדובר באחד מפתרונות הריצוף המיוחדים ביותר שאפשר ליישם בבית פרטי, במשרד או בבית עסק ובדיוק מהסיבה הזאת בדקנו עבורכם את השוק לפניי ולפנים והנה אנחנו חוזרים אליכם עם המלצה על המרכז לרצפות אפוקסי – הגורם המקצועי הטוב ביותר שמצאנו (וחיפשנו היטב) בתחום הייחודי והמיוחד הזה.

המרכז לרצפות אפוקסי פעיל בשוק הריצוף כבר שנים ארוכות, אם כי לאורך שנים אלה שירת בעיקר את המגזר התעשייתי עם ריצוף אפוקסי תעשייתי למפעלים, אולמות ספורט, מרחבי ציבור, חניונים וכדומה. בעשור האחרון נכנס האפוקסי אל עולם עיצוב הפנים ואת כניסתו בצורה כל כך נרחבת לשוק הישראלי, אחראי לא מעט המרכז לרצפות אפוקסי.

במרכז תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע, שחיים את עולם האפוקסי ומתנהלים איתו ממש כמו צייר עם פלטת צבעים, יוצרים תצורות מרהיבות, מפלסים, מיישרים ומבריקים, כדי ליצור עבורכם רצפה שהיא לא פחות מיצירת אמנות מאירת עיניים.

במרכז לרצפות אפוקסי תוכלו להזמין את רצפת האפוקסי שלכם בדיוק כפי שאתם מדמיינים אותה: בצבע אטום מכל קשת הגוונים, צבע שקוף מלא או בשקיפות חלקי לפי בחירתכם, שילובי צבעים, דוגמאות גרפיות מרהיבות ואפילו יציקת אפוקסי על גבי גופי תאורה, חפצי נוי, חלוקי נחל ואפילו דוגמא גרפית מודפסת, שהופכת את הרצפה שלכם לרצפה תלת ממדית עם מראה שלא ניתן להסיר ממנו את העיניים.

הקונספט של ריצוף אפוקסי הוא ללא ספק קונספט שמצית את הדמיון ואם אתם רוצים שההצתה הזאת תהיה מושלמת מבחינתכם, המרכז לרצפות אפוקסי הוא הגורם המקצועי ביותר, המסור ביותר והאכפתי ביותר שמצאנו עבורכם בשוק – כמו תמיד, ממליצים לכם על הטובים ביותר והטובים ביותר בלבד.

לעניין המחיר, במרכז לרצפות אפוקסי תוכלו למצוא טווח מחירים שנמצא לגמרי בטווח הממוצע של השוק ואפילו בקצה התחתון שלו. מה שהרשים אותנו במיוחד הוא, שהמרכז יודע להציע לכם תוצר מקצועי בקצה העליון במחיר שהוא לגמרי בקצה התחתון. המרכז לרצפות אפוקסי הוא אמנם לא הגורם הזול ביותר, אבל הזול ביותר מעולם לא קיבל מאיתנו המלצה, פשוט מכיוון שלמדנו שהזול ביותר לא יכול להיות מספיק טוב בשביל כלום. נראה שהמרכז לרצפות אפוקסי מצא את נקודת האיזון האטרקטיבית של תוצר איכותי ומקצועי במחיר אטרקטיבי וזהו למעשה אחד הפרמטרים המרכזיים שהנחו אותנו במתן ההמלצה הזאת עבורכם.

לסיכום, אם אתם חושבים על האופציה של רצפת אפוקסי, אם אתם מחפשים גורם מקצועי, מסור, אכפתי ויסודי ואם חשוב לכם שהמחיר שתשלמו עבור הרצפה יהיה אטרקטיבי ותחרותי ביחס לשוק, ההמלצה החד משמעית שלנו היא המרכז לרצפות אפוקסי ואנחנו נותנים לכם את ההמלצה הזאת בראש שקט ובפה מלא לגמרי.

073-3753312